O Noktası Büyütme (O-Shot)

Estetik operasyonu önemi birçok kadın için oldukça fazladır. Son dönemlerde estetik operasyon yaptıran kadınların sayısı bir hayli artmıştır. Bunun nedeni, kadınları sosyal ve cinsel hayatlarında kendilerine olan özgüveni yitirmesinden kaynaklanmaktadır. Özellikle cinsel ilişkide haz alamama ve tatmin olamamada birçok kadının estetik yaptırma sebeplerinin arasında yer almaktadır. Cinsel ilişkideki haz artımı ve tatmin olma için en fazla tercih edilen estetik işlemlerinden biride o noktası büyütme (o-shot) işlemidir. O noktası büyütme estetiği yaptıran kadınların cinsel ilişkide daha fazla haz aldığı, idrar kaçırma sorunu olan kadınlarda sorunun ortadan kalkması için oldukça etkili bir yöntem olduğu belirlenmiştir. O noktası büyütme işlemi hakkında daha detaylı bilgi ve o noktası büyütme nedir, O noktası büyütme nasıl yapılır, o noktası büyütmenin yan etkileri nelerdir, O noktası büyütme kimlere uygulanabilir gibi sorunların yanıtlarını yazımızı inceleyerek bulabilirsiniz.

O Noktası Büyütme Nedir?

Cinsel ilişki sırasında haz alamayan yâda tatmin olamayan kadınlar birçok estetik yöntemine başvurmaktadır. Yaptırılan estetik yöntemlerinin arasında en etkili işlemlerden biride o noktası büyütme işlemidir. Vajina içinde belirlenmiş alanlara yapılan PRP uygulamasına o noktası büyütme dendiği gibi o spotplasti ve o enjeksiyonu da denmektedir. Vajinanın belirli bölgelerine yapılan bu işlem sayesinde kişi cinsel ilişki sırasında daha fazla haz alması sağlanırken, idrar kaçırma sorununa karşıda kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. O-shot büyütme PRP sıvısı sayesinde sağlanmaktadır.

O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

Cerrahi işlemden çekinen kadınların sıklıkla tercih ettiği bu işlem oldukça kolay bir şekilde uygulanmaktadır. PRP (Platelet rich plasma) koldan veya elde bulunan toplar damardan alınan kanın santrifüj edilmesinin ardından platelet veya trombosit bakımdan zengin olan plazmanın ortaya çıkması ile elde edilir. Elde edilen bu plasma özel bir enjektör ile çekilerek başta klitorisin çevresi olmak üzere vajinanın belirli bölgelerine enjekte edilir. Yapılan enjeksiyon bağ dokusunda artış sağlamaktadır. Bu artış cinsel ilişki sırasında kadının daha fazla haz almasını sağlar. Anorgazmi adı verilen kadınlardaki orgazm olamama sorunun bu işlem sayesinde tamamen ortan kalkar. O noktası büyütme işlemi aynı zamanda yapılan enjeksiyon sayesinde vajinanın ağzının daralmasını da sağlamaktadır. Genital cerrahi estetik operasyonlarından çekinen kadınlar için oldukça etkili olan bu yöntem, herhangi bir kesi gerektirmeden sadece kan alma işlemi ve enjeksiyon ile basit bir şekilde yapılmaktadır.

O Noktası Büyütmenin Yan Etkileri Nelerdir?

Cinsel ilişkideki hazzı arttırmaya yönelik veya idrar kaçırma problemlerinin çözümde kullanılan o noktası büyütme işleminin kişinin kendi kadından elde edilen PRP ile yapılmasından dolayı hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu işlem gerçekleştirilirken herhangi bir yabancı madde asla vücuda enjekte edilmemektedir. Klitoris ve vajinanın belirli bölgelerine kişinin kendi kanından elde edilerek yapılan o noktası büyütme uygulaması diğer estetik operasyonlara göre yan etkisi olmayan nadir işlemlerden biridir.

O Noktası Büyütme Kimlere Uygulanır?

Başta anorgazmi (orgazm olamama) sorunun yaşayan kadınlar olmak üzere, cinsel ilişki sırasında çok az haz duyan, tatmin olmayan veya haz artırımı isteyen bütün kadınlara uygulanmaktadır. Cinsel ilişki sırasında yaşanan sorunlar çiftlerin arasındaki sosyal ilişkileri kötü etkilediği gibi özgüvenlerini de düşürmektedir. Bu doğrultuda sosyal hayatlarında psikolojik bozukluklar yaşayan birçok kadın o noktası büyütme işlemini yaptırmaktadır. Aynı zamanda idrar kaçırma sorunu olan birçok kadın içinde o noktası büyütme işlemi etkili bir tedavi çeşidi olarak dikkat çekmektedir. Doğum veya çeşitli nedenlerle genişlemiş ve deforme olmuş vajinanın ağızı, o noktası büyütme işlemi sayesinde daralarak bu vajina yapısına sahip kadınlarda da oldukça etkilidir.

Cinsel estetik operasyonlara bakıldığında, kişinin kendi vücudundan elde edilen bir madde ile cinsel ilişkide ki hazzın artmasını sağlayan bir işlem olarak dikkat çeken o noktası büyütme, göstermiş olduğu hızlı ve olumlu etki ile dikkat çekmektedir. Bağ dokusunda gerçekleşen artış cinsel ilişkideki haz artışını etkilediği gibi, cinsel ilişkiden haz alamayan veya az haz alan kadınların kaybetmeye başladığı özgüvenlerini de artırmaktadır. İşlem sonrasında dar bir vajina ağızına sahip olan kadınlar, partnerlerinin de daha fazla haz almasını direkt olarak etkilemektedir. Cinsel ilişkideki sorunlar ve idrar kaçırma sorunu için son yıllarda o noktası büyütme oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

O-Noktası Büyütme İşlemi İçin Daha Fazla Beklemeye Gerek Yok!

Kendi kanınızdan elde edilecek maddelerin cinsel hazzınızı yeniden size sağlamasını ister misiniz? Evliliğinizde cinsel yaşamınızı renklendirmek ve “orgazm” hissini yeniden almak için o- noktası büyütme estetiği sizin için ideal bir yöntem! Ağrısız, sızısız ve komplikasyonsuz o- noktası büyütme uygulaması için sizi bekliyoruz!

WhatsApp chat