Hakkımda

Op. Dr. Latife Aslı Cilli
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


1987 Antakya doğumlu Dr. Aslı Cilli , 2005 yılında özel Antakya Ata kolejinde liseyi tamamladıktan sonra aynı yıl Erzurum Atatürk Üniversitesi tıp fakültesinde hekimlik serüvenine başlamıştır.

Üniversite yılları boyunca hayalini kurduğu kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık alanındaki eğitimine 2012 yılında İstanbul Zeynep Kamil kadın doğum ve çocuk hastalıkları eğitim ve araştırma hastanesinde başlamış olup, 2016 yılında “Preeklamptik Gebelerde Serum Tiyol-Disülfid Homeostazisi ve Klinik Parametrelerle İlişkisi” başlıklı tez çalışması ile Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğin de  uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Mezuniyeti sonrasında ileri laparoskopi ,histereskopi ,postpartum kanama yönetimi gibi çeşitli kurs ve sertifikalarla eğitimine devam etmiştir .

Özel ilgi alanı kozmetik ve jinekolojik estetik olup Avrupa Estetik Jinekoloji Derneği- The European Society of Aesthetic Gynecology, London –  eğitim sertifikasyon programını tamamlamasının ardından Kadın Genital Estetik, Kozmetik ve Plastik Cerrahi işlemlerini özellikli olarak uygulamaktadır.

Medipol Üniversitesi – İstanbul – Sağlık Bakanlığı yüz ve tüm vücut Mezoterapi Eğitim Sertikasyon programını tamamlayarak  özellikle cilt ve genital bölge mezoterapisini kliniğinde uygulamaktadır.

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü, İstanbul – Cinsel Terapi ve Cinsel Sağlık Danışmanlığı Eğitiminin ardından vajinusmus ve diğer cinsel fonksiyon bozukluklarında danışmanlık yaparak kadın sağlığını bir bütün olarak değerlendirip hastalarının yanında olmaktadır.

Op. Dr. Aslı CİLLİ, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul CADDEBOSTAN’da bulunan Intermed Çiftehavuzlar polikliniğinde devam etmektedir.

WhatsApp chat